| ClaudiaaMM a întrebat:

Pe voi ce va linisteste cand sunteti suparati? Eu cand suparta plang si ma doare capul...ascult muzica sa ma linistesc dar cred ca mai mult ma agit. daca va linisteste muzica. ce gen? dau funda.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general ma linisteste muzica clasica[aia care ti face parul sa se ridice pe mana]

| ClaudiaaMM explică (pentru mona):

Da-mi si mie niste exemple de melodii din astea clasice...

| mona a răspuns (pentru ClaudiaaMM):

Acum trebuie sa plec de acasa dar daca poti astepta pana maine, iti voi da exemple

| mona a răspuns (pentru ClaudiaaMM):

Am uitat sa sfecific ca eu ascult radio online,, sky fm,, acolo ascult muzica clasica

| dey11 a răspuns:

Pai mie imi plac foarte mult imbratisarile, iar o imbratisare de la un prieten [ o persoana draga ] valoreaza foarte mult si ma face sa ma simt mai bine big grin
Mai ascult si muzica uneori, dar sunt o fire mai linistita, deci si muzica ascultate e mai linistita. Chestia e sa ascult o melodie stiuta si sa o fredonez, astfel sa uit motivul ce ma face trista big grin