| AnaAna23 a întrebat:

Pe vremea asta pot sa merg doar in tricou si hanorac, fara geaca?

Răspuns Câştigător
| AnaSayLove a răspuns:

Eu zic ca da.Depinde daca e prea frig nu cred dar in general poti ...merge.
Si eu ma imbrac asa happy
Funda?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Treaba ta cum mergi, ce ne intrebi pe noi?

| AnaAna23 explică (pentru suntserios):

Daca nu esti in stare sa raspunzi la intrebare, nu inteleg de ce ai pierdut timpul sa scrii asemea raspuns,, dar ma rog

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AnaAna23):

Da serios, tu chiar ai nevoie de indicatii cum sa te imbraci? Si noi trebuie sa mai stim si daca iei este frig sau nu? Inca te leaga mamica la sireturi sau care e treaba.

Da, da stiu, o sa imi iau ignore ca am indraznit sa rad de faptul ca nu esti in stare sa te imbraci singura... asta e

| Kaℓi a răspuns:

Poti sa mergi in maieu, daca vrei.

Exista categoria sanatate, o recomand pentru intrebarile ulterioare.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

Dacă nu îţi e frig, e ok.Eu am mers în bluziţe mai subţiri şi cardigane/sacouri sau geci mai scurte subţiri.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Daca nu ţi-e frig... da

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Da, merge.

| AnaAna23 explică (pentru suntserios):

Mi-e milade tine..Frustrati de genul am mai intalnit eu.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu as avea de ce sa fiu frustrat. invata ce inseamna cuvantul sa inteleg macar ce vrei sa imi transmiti

http://mantzy.ro/......ti-un-bou/

| AnaAna23 explică (pentru suntserios):

Ok,ramai cu DEXUL

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Mergi cum te simti bine.