| ButterflyMiley a întrebat:

Pe Yahoo! Messenger exista o chestie unde poti vorbi cu mai multi si ii inviti ca iti apare ceva si vorbesti cu mai multi! Dar eu nu stiu unde. Daca stie cineva. ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

Intra pe YM si da click pe - Actions -Invite to conference si alegi cine vrei sa fie in conferinta. Este super ideeawinking. Funda?

4 răspunsuri:
| CiprianCipy a răspuns:

Dai sus la Actions si dupa dai pe Invite to Conferance! astept funda!

neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe YM si da click pe ->Actions->Invite to conference si alegi cine vrei sa fie in conferinta.
Bafta!

| LukaVocaloid a răspuns:

Intri pe YM dai clic pe actions pe invite to conference (e penultima) si iti alegi de acolo cu cine vrei sa vb dar sa ai grija ca eu prima data i-am invitat pe toti

| ButterflyMiley explică:

Ok. multumesc la toti. am reusit!