| Diana_7092 a întrebat:

Pedepse pentru Adevar sau Provocare. Plizz!
Cat mai amuzante. dar sh rautacioase.de toate:X

Funda.:* Mz:X

2 răspunsuri:
| problematic a răspuns:

Pedepse.
cand eram la tara, cu verisorii mei, l-am pus pe unul din ei sa alerge in chiloti si cu o caciula veche de-a lui bunica-miu pe cap pana in fata primariei si sa-si faca poza pe telefon, apoi sa se intoarca. Alta, sa se duca la magazin si sa ceara 2 clitorisuri cu vanilie, bineinteles sa se filmeze cu telefonul. Ar mai fi. sa se duca la vecina si sa-i ceara o cana cu zahar.

imaginatie trebuie sa aveti.

| ma8d a răspuns:

- sa mimeze un orgasm
- sa sune pe cineva si sa'l convinga sa'i spuna la multi ani
- sa caracterizeze pe cei din jur cu un adjectiv
- sa danseze populara pe o melodie de vals\