| anonim_4396 a întrebat:

PENTRU BAIETI! Ce atitudine vreti sa aiba o fata sau mai bine zis ce atitudine trebuie sa aiba o fata sa va dea pe spate?
Deci vreau sa imi schimb total atitudinea! Ajutati-ma va roog! Dau FUNDA! M-am saturat sa nu fiu bagata in seama de baieti, mi-am dat seama ca vreau sa ies in evidenta DA vreau! Si nu o sa mai imi plang de mila ca proasta ci o sa fac in sfarsit ceva si am nevoie de ajutorul vostru! Ce atitudine sa am? Ce replici sa dau? Ei bine nu vreau sa cad in extrema cealalta de la necunoscuta la fitoasa. Vreau sa ma tund si ma aranjez mai frumos de acum.sa imi schimb postura sa stau mai dreapta, sa zambesc mai mult. Dar cea mai importanta este atitudinea. Ce sfaturi imi dati? Sa am mai mult tupeu, dar nici exagerat.incredere in mine din plin?

1 răspuns:
| TheZozotex a răspuns:

Mie unul imi place o fata care stie ce vrea.Care spune ce are de spus.Incearca sa ai mai mult tupeu si sa te lasi greuwinkingAsta e ceea ce face un baiat sa te placa si mai mult.lasa`te cat mai greu. Sper ca te-am ajutathappy Bafta:*