| AudImagini a întrebat:

Pentru baieti : Ce credeti voi ca e aia "menstruatie"?

P. S.: Nu va uitati in dictionar!

4 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Nu m-am uitat in dictionar stiu din propriile mele cunostinte ca menstruatia este o perioada dintr-o luna in care organul genital feminin elimina un ovul nefecundat + tesutul placentar ce trebuia sa protejeze fatul. Mai stiu de asemenea ca este dureros si modifica caracterul pshihic al persoanei in accea perioada.

| KittyPinker a răspuns:

laughing OMG deci nu pot sa care ca nu stiilaughing) menstruatia e chestia aia ce le vine la fete si femei o data pe lunalaughing)

| ecristinamc a răspuns:

Daniel, dureros?laughing
Poate e dureros altceva nu cand iti vine menstruatialaughing
Te doare mijlocu', burta etc dar nu te doare...intelegi tulaughing
Deci nu e durerosrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat