| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru baieti:ce fel de fete va plac?(fizic)cele mai pitici si cu fundul putin mai mare sau cele inalte cu picioare lungi? funda. vreau foarte multe raspunsuri.Va roggggg

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Fetele frumoase din punct de vedere fizic big grin In decursul vietii mele mi-au placut ambele categorii dar poate cele mai mici si cu fundul putin mai mare" mi-au placut putin mai mult tongue

| ahlrh a răspuns:

Fetele frumoase fizic, pentru mine... sunt cele ce sunt la aceeași înălțime cu mine, cu un trup îngrijit(= curat, frumos).

Dar. de foarte multe ori, am punctat persoana din interior.

| Acasete a răspuns:

E greu de dat un raspuns; fiecare are preferintele lui.

| Goldenboy97 a răspuns:

Imi plac fetele care sunt obisnuite.Adica nici grase nici slabe, sper ca am fost explicit fundita?big grin

| xxxxx_8576 a răspuns:

E clar ca mai pitice oleaca da cu fundu mai dezvoltat decit inalte si subtiri ca poti numara oasele

| GanjaMan_1657 a răspuns:

Grea intrebare dar totusi cred ca inalte cu sezuta cat de cat observabila... dar nu-i rau nici daca sunt mai mici de statura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cele care sunt aproape de inaltimea mea.

| octi_7309 a răspuns:

Puxin mai mici ca mine si slabutze, balcoane mai marilaughing