| Rebeeca17 a întrebat:

Pentru baieti:ce gen de fata preferati ca prietena(iubita)? Cum a-ti vrea sa arate?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu sufere prea mult de tristete si sa arate cat mai bine big grin

3 răspunsuri:
| XqTr a răspuns:

Cam de inaltimea mea 1m70 ochi albastri, blonda, sa arate cat de cat la corp si cam asta-i tothappy

| mgtow a răspuns:

Sa fie frumusica (nu am mofturi dar sa arate binisor) sa fie normala la corp si preferabil sa fie soferita pe tir asa o am cu mine in cabina sau se pune pe alt tir depinde de patron cum ne pune. Si sa aiba 1 an sau 2 pentru ca imi place ca eu sa fiu mai mic decat ea la varsta.

| mgtow a răspuns:

1-2 ani diferenta de varsta mai multi ca mine.