| Vreoproblema a întrebat:

Pentru baieti:ce subiecte de discuţie v ar plăcea sa aveti cu o fata?

6 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Daca vrei sa iti raspund ca baiat o sa iti spun pe scurt:sex, asta prefera sa vorbeasca baietii cu o fata, si sa iti raspund mai dragut nu ii pune sa vorbeasca mult mai ales daca sunt timizi incearca sa variezi cat mai mult pune intrebari tampite de genul "ce ai face daca ai fi iubitul meu, daca ne-am casatorii etc."asta e parerea mea.

| andrei a răspuns (pentru Denis777):

Esti baiat?

| Vreoproblema explică (pentru andrei):

Conteaza?

| andrei a răspuns (pentru Vreoproblema):

Da.

| Vreoproblema explică (pentru andrei):

Atunci ai ghinion pentru ca nu ti spun

Răspuns utilizator avertizat