| buburuza_1564 a întrebat:

Pentru baieti conteza marimea sinilor? Eu am sinii mici si vreau sa stiu...Caci eu ma simt complexata.

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

La majoritatea conteazam, din pacatehappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sinii mici, dar prietenul meu mi-a zis ca lui ii place de mine asa, si de atunci nu ma mai simt complexata big grin

| shocky2 a răspuns:

Nu neaparat.depinde de baiat!

Dar in general un san frumos este un san frumos.

| Rritu a răspuns:

Pentru unii baieti conteaza si astastraight face
Insa pentru mine nu prea, am intalnit multe fete cu sanii mari si alte cele. dar erau foarte "proaste" si nu avea rost.conteaza mult si comportamentul
+ ca poate o sa iti mai creascasmug

| robert_5059 a răspuns:

Da conteaza

| raducanuful a răspuns:

Io sunt baiat si ai prefer pe cei mici si normali nu fii complexata pe baieti ai atrag si alte dotari