| Maria_3931 a întrebat:

Pentru baieti intrebarea:Ce trebuie sa aiba fata de care sa va indragostiti?

4 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Nu`s baiat dar iti spun ce am facut eu pentru a se indragosti prietenul meu de mine care nici macar nu ma suporta (poti incepe prin a te aranja si a-ti modela felul in care vorbesti )incearca sa razi la glumele lui si cam 50%fii originala adica cum esti tu! succes!happy

| louis3 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa aiba nimic special, totul se intampla atunci cand te astepti mai putinhappy

| Bacemi a răspuns:

O personalitate placuta si un aspect fizic placut. Una fara alta nu isi au rostul. Eventual se poate sa fie doar personalitatea sau doar aspectul fizic dar asta numai pentru o relatie de moment pe cand eu caut relatii de durata.

| ronin33dan a răspuns:

Sinceritatea, in primul rand si de ce sa nu fim realisti. aspectul fizic, curatenia, machiajul, imbracamintea...