| perfect a întrebat:

Pentru baietii virgini.Va este rusine sa recunoasteti ca sunteti virgini? 18+

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Enigmo, nu stiam ca esti virginlaughing
Eu sunt fata, dar daca as fii baiat nu cred ca mi-ar fi rusinetongue

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Enigma, unde esti tu virgin?
Eu sunt curioasa daca Flav si Bro sunt virgini. blushing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@furni si speculatiile sunt bune! Asa ca pot veni si eu in spatele bisericii la o mica barfa sa speculam impreuna?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@furni semintele le aduc eu happy

Shin
| Shin a răspuns:

Da, enigma tata a un copil este virgin tongue Conceptie imaculata laughing
Shin

| Shin a răspuns:

@enigma, eu cu bizzare? la ce te referi? whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie imi este rusine sa recunosc. oops! tocmai am recunoscit.nu se pune de data aceasta. ok? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@shin-lasa ca dupa ce te vei casatori cu @bizzare, vei vedea si tu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza nedreptatii vietii, ca m-am nascut sexul nr 2 si trebuie sa stau la biserica undeva in spate(de asta nici nu ma mai duc, ca-s mioapa) nu pot sa-ti raspund la intrebare. Ca doar nu vrei speculatii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zbenguici: da. Noi doua si NoGod in spatele bisericii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@furni-vezi ca este belea cu @no god. laughing