| deadman a întrebat:

Pentru banchetul de sfarsit de clasa a 8a, ma imbrac cu o camasa in culori negru si alb, niste blugi mai mulati de culoare albastru deschis spre alb, si niste tenesi negri.Camasa as vrea sa o port in pantaloni pentru ca este prea lunga.Crede-ti ca este ok?
P.S.-Sunt baiat (cred ca v-ati sat seama), am picioarele cam groase de la genunchi in sus si cam lat in solduri.

2 răspunsuri:
| AndyCMA a răspuns:

Auzi blugi ok tenesi ok dar ca sa pari de gasca si stilat as spune porti un tricou camasa peste deschisa la nasturi
sau camasa inchisa lasata afara si cu o bluza din asta peste http://www.i1.orgimg.com/......00_500.jpg

| Cristina152 a răspuns:

Da cred ca este ok da nu ai putea adauga un sacou ca sa pari mai elegant dar merge si asa. Sper ca ti am fost de ajutor.