| emiitzzy a întrebat:

Pentru ce-i care ma-ti ajutat la aflarea unui nume.Parerea voastra conteaza! buna as dori sa cititi povetsea de pe blogul meu este vorba despre o adolescenta si o intamplare din viata ei se petrece intr-o vara si o luna dupa vacanta de vara este scrisa de mine iar daca ati putea dupa fiecare postare sa imi lasati pe TPU cate un comentariu cum vi se pare va multumesc mult! http://ganduri-de-vara.blogspot.com/ Astept parerile voastre:X

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu vreau să par rău, dar atâtea greșeli de ortografie și tastare, ca să nu mai zic, gramaticale, m-au amețit...

| sweetgirl24 a răspuns:

Da e adevarat sunt multe greseli, dar povestea e foarte frumoasa! happy