| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce tip de varsta sunt urm. revistetongueopcorn, Bravo, Bravo Girl, Cool Girl; va rog sa scrieti asa:X este pentru 12-13 ani. Apropo, ce reviste cititi?happy

Răspuns Câştigător
| mada00madalyna a răspuns:

De la 13 jumatate in sus pana la 18 cam asa...Citesc Terra Magazin si uneori Acasa Magazin pentru ca au pret acceptabil si Terra imi trebuie pentru scoala.

4 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Pai sunt intre 11-18whistling ani revistele si eu citescwinking aceleasi reviste sunt super extra faine:X le ador in fiecare luna le iau:X

| DeeaLove08 a răspuns:

Cred ca toate se potrivesc pentru varste cuprinse intre 13-14 ani si 18 ani. funda?
eu le citesc pe cele enumerate mai sus de tinewinking

| Namastee a răspuns:

Bravo Girl laughing

| DjLexaa a răspuns:

Bravo-12 ani in sus
Bravo Girl, Popcorn si Cool girl de la 13 ani in sus big hug
toate cele de mai sus big grin Fundaa?:X