| BolonitZze a întrebat:

Pentru cei care au idee sau au participar la Miss Boboc, as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru inceput.
Am auzit ca mai intai, la preselectii se inscriu nu stiu cate fete de la fiecare clasa, apoi raman mai putine pana se ajunge la 8.
Vreau sa stiu tot ce ma vor pune sa fac si ce trebuie sa pun in evidenta pentru a intra in cele 8 fete.

In plus, care sunt posibilele probe care se vor da si cat timp am la dispozitie pentru pregatire.

O fundita mare pentru cel mai detaliat raspuns.:*

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Depinde cum organizeaza fiecare liceu/facultate... Nu e la fel peste tothappy