| Luisaa90 a întrebat:

Pentru cei care au spus ca se poate holba in gol sau in spatele meu si chestii de genul, nu o face. Se uita in ochii mei si imi zambeste. In plus, ma baga mereu in seama pe net si cauta subiecte de vorba =)
*ca sa intelegeti intrati pe cont si vedeti intrebarea anterioara

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca un baiat te place vine si-ti spune asta, nu se holbeaza ca prostul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se holba in gol

| Roxjubajbahv a răspuns:

Dacă se uită în ochii tăi şi mai şi zâmbeşte eu cred că sigur te place, dar poate nu are curaj să îţi spună deşi ar trebui.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca el nu face pasul, fa-l tu.