| kryssstyna a întrebat:

Pentru cei care joaca imvu big grin. Cum trebuie sa scrii la shop ca sa gasesti dinalea pentru caracter fata ca sa stea in diferite pozitii singura fara sa o pui tu? (vreau sa stiu si daca e la sectiunea poses big grin)

2 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Te referi la avatare? Eu am scris la shop "TheAvatarFactory" [indrumata de o colega cu ceva mai multa experienta in imvu si mi-a dat vreo 50 si ceva de pagini cu avatare diferite]. Nu, nu e la sectiunea poses, e la all.

| Etiquette a răspuns:

Hey!:). Sunt pe site si se numesc AVATARS:)Mai jos ai un link:d.
V

http://www.imvu.com/shop/web_browse.php?cat=108