| GigelMuschi a întrebat:

Pentru cei care joaca triburile imi spuneti si mie cum sa imi cresc cladirile repede ca mi-am facut cont de 1 luna si de abia daca am un sat de 2.000 puncte si vreau sa-mi fac mai mut puncte si sa imi fac sate puternice dar nu stiu cum va rog ajutati-ma dau fundita celui care imi spune niste sfaturi utile

3 răspunsuri:
| thealc a răspuns:

Inceputul este greu cladirile au un punctaj mic

cladire principala -ajutor pentru cladiri -tabelul punctelor

dezvolta cladire principala la 20. fieraria la 20 si targu la 10 si poti face curte nobila unde poti bate taleri pentru generati de nobilii

dureaza pana se dezvolta. dar daca ai bani poti activa cont premiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Axeazate un pic pe magazie, dupa aceea cresti putin cladirile pentru resurse, mai cresti cladirea principala pe la vreo 15... si dupa aceea faci armata. Dupa care ataci tot timpul cu acea armata, ataci sate parasite, sau daca te tine, ataci jucatori, pentru a le lua resursele.

Si asa o sa cresti mult mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall...joc si eu triburle si daca vrei sa afli cum faci cont premium uite aici situhttp://www.triburile.ro/1831025-ro20.html faci un cont si trebuie sa joci pe el pana faci 400puncte si dupa aia ai cont premium 2luni daca vrei sa afli mai multe de la mine add bogyo3d;)