| renate_9312 a întrebat:

Pentru cei care merg pe a-10a, cand ati inceput a-9a, ati dat teste initiale, si ceea ce vreau sa stiu este daca notele au fost trecute in catalog, dau funda!

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

La inceput de tot am dat un test care nu sa trecut.
apoi am facut recapitulare si am dat iar testul si atunci sa trecut.
unii profi au trecut direct la recapitulare.
dar nu iti face griji ca toata lumea ia note proaste insa dupa aceea le vei indrepta :*.
oricum asa se face in fiecare am. si eu acum in a10a dau iar teste predictive din a9a...

| Deealovestpu a răspuns:

Sa sti ca unii profesori ne-au trecut notele in catalog,x_x note proaste de obicei, pentru ca dau toti niste teste aberante, groaznice...depinde de liceul la care esti, m-ar ajuta daca mi-ai spune unde ai fost repartizata si poate am ceva informatii despre acel liceu si mai ales despre profesorihappy! ciao

| renate_9312 explică:

Altcineva,care imi poate spune mai multe, despre acest subiect, va rog