| Gabitzooo a întrebat:

Pentru cei care se uita la Nini azi (in seara asta) da episod nou si sambata duminika dau reluari - nu-i asa - vreau un raspuns Urgent fundiZa eVident

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Dapz...asa se itnampla mereu.Toata saptamana sunt noi iar in weekend se dau in fiecare zi cate 3 sau 2 episoade reluare

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Da, asa e.

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklo a răspuns:

Am auzit ca se va difuza doar Lunea de acum incolosad
Sper sa revina la "vechiul" program. Altfel crd ca o sa se termine in 2012laughing. mai sunt multee episoade de difuzat.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cateva zile nu a mai fost difuzat Nini... aproximativ o saptamana

| Pavellaura a răspuns:

Buna! Da, doar ca da seara... din cate stiu eu. Sper ca te-am ajutat.

| Cosmin_7260 a răspuns:

Cel mai frumos program de pe Disney Channel sper sa apara cat mai repede pentru al putea vizualiza.