| maria4343 a întrebat:

Pentru cei care sunt mai mari, cum este la liceu? Este greu sa te acomodezi cu profesorii, colegii, restul elevilor de prin liceu? Urmeaza si balul bobocilor... Sunt multe lucruri noi pe care nu le stiu inca. Daca aveti sfaturi ori experiente personale le primesc cu bucurie! Mi-ar prinde bine. (Sunt pe filologie bilingv). Multumesc anticipat! big grin

4 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Ca orice inceput, da, dar gandeste-te ca si dupa ce termini liceul, cu unii profesori tot nu te poti acomodalaughing

| RandomStudent a răspuns:

E ok, te vei acomoda repede mai ales daca gasesti personele potrivite din prima(depinde daca esti mai introvertita sau extravertita), cu profesorii la fel.Ai putea sa te folosesti de asta ca sa te ajute...'nici ei nu se cunosc intre ei'... oricum va fi ok, nici nu iti vei da seama cat de repede va trece timpul asa ca "Profita de fiecare moment"

| maria4343 explică (pentru RandomStudent):

Mersi pentru raspuns : )

| RandomStudent a răspuns (pentru maria4343):

Cu placere happy