| Kimy_8371 a întrebat:

Pentru cei care termina clasa a opta, voi la ce profile doriti sa mergeti si de ce?

Răspuns Câştigător
| BiancaW a răspuns:

Filologie,nu suport matematica si nici nu o inteleg.hee hee, ma axez mai mult pe limbi straina si lb. romana.Tu la ce profil si liceu mergi?batting eyelashesbig grin

1 răspuns:
| yinna a răspuns:

Poi eu as vrea la pedagogie ca se face psihologia copilului si faci si practica in gradinite.este fain...mai ales ca as vrea sa fac facultatea de psihologie.