| Marynna a întrebat:

Pentru cei ce au produsul, stiti cumva daca e bun de ceva RELAX&TONE? eu l-am primit si as vrea sa stiu daca e bun de ceva, daca elimina, macar putin, celulita.Eu nu am multa, dar am putina burta si as vrea sa dispara. E bun de ceva? Funda:*

1 răspuns:
| iDangerous a răspuns:

Pai ce pot sa iti spun este ca trebuie sa ai grija cum se foloseste pentru ca sunt aparate tot asa pentru celulita si alte chestii si majoritate dau socuri electrice ca sa zic asa si e foarte dureros. Nu stiu daca se numesc socuri electrice, dar simti intepaturi si sunt foarte dureroase. Nu stiu cum functioneaza aparatul pentru ca nu prea m-am uitat la reclama, dar probabil ca iti va fi de ajutor thinking