| allebwa a întrebat:

Pentru cei ce joaca stardoll:
Am vizitat mai multe fete care aveau doua etaje (4 camere in total) deschise, desi nu erau superstar.De exemplulove struckoxo_zoey a fost superstar de 3 ori si are cele 4 camere deschise.Eu ma fac a 4-a oara superstar, dar tot nu imi raman camerele.Care e explicatia?
Fundita+vot happy

Răspuns Câştigător
| Anime1222 a răspuns:

Simplu asta era acum doi ani cu patru camere adica am avut de la inceput 4 camere (dar haine cadou horrible) pe cand voi cei mai noi mai putine camere dar haine faine plus fotoliu.am si eu cont si am fost superstar tot de vreo patru orilaughing. Viziteazama si spune ca esti de pe tpu.Contul meu e sanzi_sweet10