| deniisu a întrebat:

Pentru cei de a 8.sau ma rog de a 9kissati stiut la mate? cum vi s-a parut examenu?

Răspuns Câştigător
| Roxii_3412 a răspuns:

Destul de greu...De nota 8 mi se pare ca a fost examenul

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu sunt de a8a. dar mi s-a spus ca la mate a fost destul de greu, si ca problemele la geometrie au fost foarte grele.

| KaMy a răspuns:

Eu nu am facut distanta de la prima problema si un exercitiu. Subiectul nu mi s-a parut foarte greu...ma rog pentr cine a invatat.

| An0nYmA a răspuns:

Foarte usoare,,,,,,,,,, pffffff iau zece 100% ca apoi facusem cu d-na la clasa si le-am facut perfect...

| scr8mby a răspuns:

Foarte Greu! nu ma asteptam