| ralucaralu a întrebat:

Pentru cei de a8a: se apropie examenele.cum va simtiti? invatati mult?
ati stabilit data banchetului? abia asteptati sa mg la liceu?happyhappy

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ma simt binisor, am mai repetat, marti e primul examen.Incerc sa fiu obtimista, de asta depinde tot viitorul meu.
Banchetul il facem pe 3 mai la restaurantul Dymond din Galati love struck.
Abia astept liceul, dar am emotii in legatura cu admiterea pentru ca imi este foarte frica sa nu intru la un liceu prost, dar sper la o medie cat mai mare.

| Ea12345 a răspuns:

Marti e primul, si deja ma furnica numai cand ma gandesc :-s.Nu am inceput deja sa invat, insa nici nu ma simt nepregatita.Am luat 10 la teza si 9:80 la simulare...
Nu am stabilit data banchetului, vorbim despre asta.Saptamana asta stabilimtongue
Cat despre liceu, inca nu m-am hotarat. Aveam eu o optiune, insa a cam picat... Oricum, sper sa fie bine! Trebuie sa fie bine, nu?laughing

| lilboutique a răspuns:

Nu invat mult, nu prea am ce sa invat. Adica totusi, e materie de 4 ani care nu se repeta asa usor. Am facut pregatire in orele de romana si matematica la scoala + meditatii la matematica, deci numai lucrez si acasalaughing ma simt destul de aiurea, evident ca mi-e teama dar stiu ca stiulaughing deci nu am de ce sa-mi fie frica.
Data banchetului nu am stabilit-otongue
Si da, abia astept sa merg la liceu din f multe motivehappy

| Mirela a răspuns:

Aha d simtithee hee pai tot la felhee hee

e. invat tot la fel happynu se poate ingrasa porcu in ultima clipa oh go on

data banchetului pe 4 iunie smug

liceu=p~evidenthee hee o sa-mi fie dor d colegi[unii]dar asta e :Xma obisnuiesc cu altii >big grin

| Rebecca_4606 a răspuns:

Deci mai ales la matematica nu prea ai ce sa inveti...adica daca nu le-ai invatat atunci cand a trebuit nici nu prea mai ai cum sa le invetzi pe ultima suta de metrii...

la romana mai poti sa-ti mai invetzi un comentariu una alta...

si imi este km frica ce este drept de examenele astea...

iar data banchetului nu am stabilit-o...

... abia astept sa intru la liceu dar inca nu m-am hotarat undethinking acum depinde si de notele pe care le voi lua la examene.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt foarte bine.nu am emotii deocamdata. aproape de examen mai precis luni cred ca o sa fiu foarte agitata.

Banchetul l.am stabilit. o sa facem la sfarsitul lui mai la Bran.doar clasa mea pentru ca s-au certat profele. da` in fine o sa ma distrez oricumlaughing.

Si la liceu nu m-am ganditthinking sa vad cat iau la examene si dupa imi pun problema asta.nu vreau sa se termine generala:-(.

| imc1995 a răspuns:

Stiti si voi cum e inainte de teza. frica aia. ma rog banketul il avem dupa o saptamana dupa ce dam teza la mate love struck de abia astept :p >big grin