| NomGol a întrebat:

Pentru cei din Baia Mare. Sigur trebuie ca ati dat peste "omu" asta suspect sa zic asa. Ii cv asiatic sau corcitura nu stiu, in fine, obsinuieste sa umble teleleu prin oras mereu cu o punga in mana. Am nevoie sa stiu daca aveti cv informatii despre el. Am si eu motivele mele. Mersi.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau in Baia Mare si am vazut chinezi si negrii destui prin oras dar niciunul cu pugi in mana.
Adica ce fel de pungi(pentru a se droga)? sau altceva?
Da mai multe detalii despre el:ce statura are, vastra, ce zona frecventeaza sau unde l-i vazut etc...

| NomGol explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la o punga normala, mare. Are in jur de 30 si cv de ani, e cam scund si sincer, cred ca umbla peste tot prin oras.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NomGol):

Da dar unde l-ai vazut tu? In ce zona?
Sunt si magazine chinezesti cel de la piata, cel de la Semiluna(care s-a inchis) si cel de langa Foto Fuji.

| NomGol explică (pentru anonim_4396):

Eu il vad prin zona semilunei din moment ce pe-acolo trec foarte des.

| Memo97 a răspuns:

Nu sunt din Baia Mare, dar din moment ce avea o punga cu el nu crezi ca baga prelandez laughing, eu zic ca e cam drogangiu laughing

| packman a răspuns:

Uramreste-l intr-o zi si vei afla totul happy