| TropicalSun a întrebat:

Pentru cele care joaca Mall World pe Facebook, stie careva ce inseamna cand la o rochie in colt apare un diamant? Ce inseamna acest lucru? Si...de unde pot lua acea rochie? nu cred ca e Premium Collection, ca numi apar in acel catalog.

Raspunsu cel mai concret primeste Fundita!:*

1 răspuns:
| anonim8 a răspuns:

Buna! rochia pe care vrei sa o achizitionezi are un diamant in colt pentru ca nu ai atins nivelul pe care il cere, adica trebuie sa ai un nivel respectiv pentru a o cumpara! dar cu timpul vei putea sa o cumperi! sper ca ti-am fost de folos!