| NCN a întrebat:

Pentru cunoscatori camine sau chirie in Cluj care e mai ok si cat costa.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Daca ai medie foarte mare si prinzi loc intr-un camin gen cu doi in camera, te-ai scos, ca astea de la stat is ieftine. In rest depinde, chiria cred ca garsoniera in manastur, deci nu in centru e vreo 150 de euro, daca statiti mai mult intr-un apartament vine mai ieftin. eu platesc 550 ron intr-un camin privat cu doi in camera.

| NCN explică (pentru BiuL):

E mai ok apartament cu 2 in camera vreau sa dau la arhitectura, media nu cred ca e o problema, ma duc la olimpiada si daca reusesc sa iau ceva nu mai dau admitere.thx de raspuns

1 răspuns: