| alisalisa a întrebat:

Pentru elevii de clasa a 8-a:
Sunteti pregatiti pentru Testarea Nationala la Romana?
Si inca o intrebara:
Pana la 12 cand este testarea faceti ore normale?
Noi venim la 8 si facem matematica, franceza si fizica (ce program naspa inainte de testare; cred ca la romana voi scrie tot cifre in loc de cuvinte)

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Noi venim la 11 pentru testare.Sunt destul de pregatita, am invatat tot anul si aspir la o nota cat mai mare big grin.La matematica am multe emotii, la romana stiu ca ma descurc happy. Succes la testare, TPU-isiti!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu facem ore, noi trebuie sa ajungem intre 11 si 11:30 la scoala.este o mare prostie ca faceti ore.

| Mjdolhfi a răspuns:

Noi ne ducem la scoala la ora 8, insa mai repetam o ora cate ceva la romana si dupa stam pana la 12.Bafta pe maine! Sa luati note mari!hee hee

| Evaa a răspuns:

Noi venim la scoala de la 11:15. Nu facem ore.

| Mirela a răspuns:

Noi mergem de la 8, facem ore scurte laughing[35 d min cred] si dupa la 12 :-s incepe testarea.
faza naspa e ca suntem doar 2 clase de a8-a in scoala si ne combina clasele, si le imparte in 3 clasecryingin clasa in care voi fi eu, no sa fiu cu colegii mei.doar cu 4 sad am noroc ca in spatele meu v. a fi prietenul meu cel mai bun d la cealalta cls:X

de testarea la rom nu mii tarsha. dar d aia la mate:-s nici nu vr sa ma gandesc...

Off.>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Annemary_2131 a răspuns:

Noi venim la scoala la ora 11; 30si nu facem ore

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Nu fac ore love struck Trebuie sa fiu la 11 :30 la scoala sa vedem cum vom fi asezati in clase.

Succes!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea am invatat, dar ma simt pregatita blushing.
Mai ales la mate, cu toate ca am un prof nasol, abia astept sa o dau whistling