| Gicuta a întrebat:

Pentru fanii J. B! :X:X
Justin Bieber vine in Romania! yay!
http://www.youtube.com/watch?v=tew_j0QwOBs
min 5, 03
Ce credeti despre asta?

9 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Prefer sa ma abtin...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Nobody_1210 a răspuns:

Trist!

| HaiTaci a răspuns:

Cred ca o sa imi scot dopurile de urechi de la naftalina.Stiam ca ziua asta va veni, dar nu asa de curand.Va urez succes tuturor JB-istilor in obtinerea unui autograf/fotografii/imbratisare cu si de la JB.

| VitaminaColorata a răspuns:

Supperrr.big grin

| Spark a răspuns:

straight face Sincer fara suparare esti... PENIBILA!

| Tasya05 a răspuns:

Da... stiam ca vine...Si de abia astept!:X:X:X:X!
Deja suntem pregatitii pentru concert! Mai avem sa luam doar biletele laughing! Toata scoala a luat-o razna la auzirea vestii! Si vom merge 97 copii (din scoala) cu 5 autobuzurii.Suntem nerabdatorii sa il intalnim pe idolul nostru! cel mai frumos si adorabil baiat din lume! We love you Justin! We are BELIEBER forever!

| frumoasa22 a răspuns:

Nu prea cred dar daca vine yay

| xXAnGeLXx a răspuns:

Eu nu cred ca vine happy! si nici n-as vrea sa vina big grin!