| sweettyyyy a întrebat:

Pentru fanii lu Justin Bieber
Cum va pare piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=677z5QA6jvw&feature=relat ed
Pentru cei care al urasc va rog sa va abtineti!:d

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Aoleu! cat imi place de ellove struck Si piesa e bestialalove struck
Si videoclipulhappy Este foarte dragut in elbatting eyelashes
Deci pur si simplu il adorlove struck! Multumesc pentru melodie!happyNu o stiamhee heeCred ca acum ma apuc sa o ascult de 5 orilaughingblushingbig grin

Mky:] Love JBlove struck

8 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Mie mi se pare amuzantăhee hee
Mă amuză când o aud.
Save me lady laughinglaughing

| DudaYeah a răspuns:

Ce tare poate sa fie! adica nu pot sa spun ca sunt FAN dar imi place cum canta, iar melodia aceasta este superba! bravo justin! happy

| lollyd a răspuns:

Ok cum se cheama ca eu nu o pot vedea

| BoBBy a răspuns:

Uuuuuuuuu

| Tasya05 a răspuns:

O ador! e super!love struck

| MarcŞiAtât a răspuns:

Sincer ...ma abtin foarte greu...

| oana_8080 a răspuns:

Da e frumoasa...dar o stiu de mai demult, de prin toamna, parca.ii sta bine cantand si stilul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare piesa... imi place foarte mult! :* Love Justin Bieber... :*