| AnOnIm_7469 a întrebat:

Pentru fete: Cum pot face ca sa iti creasca sanii fara operatii estetice?
fundita

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Daca nu vrei operatii atunci lasa-i sa se dezvolte ei.Pentru ca ei cresc natural fara nici o operatie nu poti face nimic sa-i micsorezi sau sa-i maresti cresc naturalhappy.

| Scliparici a răspuns:

Nu sunt sigura da am auzit ca cica daca mananci varza multa

| SeCreT_4434 a răspuns:

SaDoRhAppyKiD...rolling on the floor "poarta nu poara"
si thinking daca porti un sutien cu 3 nr mai mare ...iti cresc sanii ca s umple sutienu?rolling on the floor)))))) smug

| KidaxD a răspuns:

thinking poara un sutien ptk se formeaza dupa el.winking. depinde cati ani ai.tongue

| adda_3343 a răspuns:

Sport sport sh iar sportbig grin dezvolta cel mai bine corpul in special sanii sh abdomenul:X operatiile sunt un fake te poti inbolnavii.mai mult ca sigur:X sportul este sanatos sh face corpul frumos.stiu din propria experienta:X