| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete(da' sper sa nu intimidez):
Cum ar trebui sa arate sotul vostru ideal(din viitor, normal)?
Ca ce star?
Ce statut social sa aiba?
:-)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie om de caracter, curat și muncitor, cel puțin egal cu mine ca statul social, exclus mai jos!
Pa, pa.

| Static a răspuns:

Hmm, sotul meu as vrea sa arate bine in tot cazul, sa fie facut bine, cativa muschi nu ar strica big grin, sa aiba ochii frumosi si atragatori, zambetul la fel. Nu as vrea sa aiba barba sau mustata! Sa se imbrace cool. Exact ca Adam Lambet dar sa-i placa fetele. Si sa fie ori cantaret ori actor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Funda pentru curajoase!winkinghappy