| anonima5682651 a întrebat:

Pentru Fete! Heii trebuia sa-mi vina ciclul de pe 20 si nu mi-a venit nici acum? Ar trebui sa ma ingrijorez? P.S. Am doar 14 ani! Funda1

6 răspunsuri:
| LittleLady a răspuns:

In primii doi ani nu vine tocmai regulat.Mie nu mi-a venit niciodata in aceeasi zi, adica regulat si am un an de cand mi-a venit prima data.
Nu te mai ingrijora degeaba. Pupici

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ ar trebui sa stii ca ciclul nu vine la data fixa, deci nu te ingrijora!
Pa-pa!

| alexandra96alle a răspuns:

Daca esti virgina e total normal, mie una mi-a intarziat si 3 luni, in schimb daca nu esti virgina inseamna ca ai patit o

| deyamiki a răspuns:

Nu! Asa este la inceput.iti vine cateva luni la rand dupa aceea se opreste o luna...

| patriv a răspuns:

Daca ai avut contact sexual neprotejat da, dar daca nu ai avut contact sexual nu, el intarzie stai linistita cu siguranta va veni.

| DenisukPuyuc a răspuns:

Buna! si mie mi s-a intamplat.Nu trebuie sa te ingrijorezi. Am ajut si eu o prietena care era exact in situatia ta. a vorbit cu o doctorita si i-a spus ca din cauza hormonilor.