| Plague a întrebat:

Pentru fete: incerc sa gasesc un motiv bun pentru care o fata zice ca vrea un baiat care sa o respecte, sa o iubeasca, sa o inteleaga, sa fie bun, romantic si afectiv cu ea, chiar daca e mai uratel. Si a2-a zi o vezi cu unul care plezneste alte fete peste fund si se comporta ca un dobitoc cu prietena lui. Poate ma puteti lamuri?

2 răspunsuri:
| Plague explică:

Eh, norocul meu happy mersi pentru raspuns, a fost folositor. Asa ma gandeam si eu sincer, dar am crezut ca mai gasesc vreun motiv mai intemeiat/ascuns.

| Yocko a răspuns:

Eu zic ca este importanta si varsta fetei,poate nici ea nu stie exact ce vrea; pe de alta parte, poate respectiva era chiar indragostita de dobitocul cu pricina si in cazul asta, nu prea are ce sa faca.Se intampla des sa te indragostesti de cineva nu tocmai potrivit. Orice femeie isi doreste ca partenerul sa o respecte,iubeasca etc, dar daca i se pune pata pe cel mai dobitoc din lume, asta e. Sper ca ti-am fost de folos.Totusi,cel mai bine ar fi sa discuti personal cu fata respectiva.Toate bune!