| AnaBejenaru a întrebat:

Pentru fete, va plac baietii care isi schimba culoarea parului, care se vopsesc?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi plac baietii naturali, nu falsiibatting eyelashes. Oricum daca le sta bine sa se vopseasca love struck.

| pwp a răspuns:

Nu, imi place cat mai natural!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu, imi plac baietii bruneti natural.

| Alee_6805 a răspuns:

Nup, par prea gay

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Nu...sunt oribili daca se vopsesc. poate 2, 3 suvite blonde dar nu la toti le sta bine

| Fingers a răspuns:

Nu, deloc :]]. Dar nu cred ca mai conteaza asa de mult aspectul daca nu este prost/pervers/vulgar/etc :]]. Ceea ce e interior conteaza. cool :]]!
Funda?puppy dog eyes.