| Teodora777 a întrebat:

Pentru Fetele care sunt la liceu si stau la camin, ce ar trebui sa-mi i-au, imi puteti face o lista cu unele lucruri? HELLP ME PLEASE am mare nevoie de ajutorul vostru. FUNDA

3 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Buna! Haine care vrei tu genti cosmetice produse de ingrijire periuta pasta hartie iginenica etc. Apoi oale tigai tacamuri castroane farfurii produese de curatinie cif pur pentru vase stii la ce ma refer poate si un cuptor cu microunde daca ai loc niste paturi o perna si carlige detergent de haine si cam atat cred. Fundaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai lenjerie pentru pat. imbracaminte, ceva o rama cu o poza. sa ii vezi pe cei dragi. Si. cam atat cred. Paa!

| Teodora777 explică:

@MirunaMira:cred ca glumesti, tigai, cuptor cu microunde pentru cee?