| purpleeyes_1427 a întrebat:

Pentru imi face vocea ca la refrenul de la aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=_CH3jb39Qu8(acea voce intr-un fel mai ragusita) ar trebuie sa tip putin dar la microfon se aude foarte tare atunci trebuie sa imi mentin tonalitatea voci pe acelasi ritm? explicati-mi plzzz funda mare

Răspuns Câştigător
| Sadiss a răspuns:

Multe chiesti din melodii sunt facute pe calculator. putine persoane canta "real" poate nici una dar daca ai zis ca e ma iragusita poate e un/o "screamer" si ai de munca la asa cevawinking oricum daca vrei sa iti modifici vocea apeleaza la un program specializat