| NoName0011 a întrebat:

Pentru toti cei de pe TPU! Craciun Fericit cu sanatate! Domnul sa iti dea de toate: un strop de fericire, unul de iubire, unul de noroc, toate la un loc!
Se spune ca in seara de Craciun, la fiecare clinchet de clopotel o dorinta se indeplineste! Iti urez sa petreci sarbatorile cu sufletul plin de dorinte, in clinchet de clopotei! Craciun Fericit
Lumina, pace, bucurie, zapada, viata, daruire, iertare, zambet, sarbatoare, ne aduce an de an Cracinul. Deschide-ti sufletul si lasa caldura sarbatorilor de iarna sa te invaluie ca un vis frumos. Sarbatori Fericite si La Multi Ani!
Fie ca bucuriile si gandurile frumoase ale prezentului sa devina amintirile frumoase ale viitorului. Craciun fericit! Sa fii iubit(a)!

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Multumesc, de asemenea, iti doresc Sarbatori Fericite, sanatate, pace sufleteasca si tot ce este mai FRUMOS!

Sarbatori fericite,
Cu Drag,
xGrapheex.

| xPinkSunShine a răspuns:

Multumesc, la fel si tie,@NoName!
Cu ocazia mult asteptatei sarbatori a Craciunului iti urez ca pacea si calda speranta a Pruncului Iisus sa iti lumineze sufleul, sa iti aduca fericire si liniste interioara tie si celor dragi!

Lumina sfanta a Nasterii Domnului nostru Iisus Hristos sa va aduca in inimi pace si bucurii duhovnicesti. Craciun Fericit si un An Nou binecuvantat

Un ren cu nasul rosu, cum e fesul lu' Mosu... Un mos cu barba alba ce bate la ferestre Vine sa iti aduca o noapte instelata - o noapte de poveste.

Sarbatori Fericite tuturor!

| DeathLord93 a răspuns:

Fie-va verde dolarul si de whisky plin paharul toate sa va reuseasca sa va doara drept in basca. Craciun fericit!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna iti multumim pentru minunatul tau gest de a ne ura Sarbatori Fericite.Si tie iti doresc numai bine, sa fii fericita, implinita si sa fii inconjurata de toate persoanele dragi.Bineinteles urez Craciun Fericit si multe bucurii, impliniri, fericire tuturor utilizatorilor.
Sarbatori Fericite!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai bine și realizări pe toate planurile cât și liniște sufletească.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck