| anonim_4396 a întrebat:

Pentru toti fanii Justin Bieber:)) Imi pare rau ca va dezamagesc dar copilasul si-a gasit o prietena nu ma credeti uite http://www.youtube.com/watch?v=6wQE0qg6tpY :)), si e chiar o fana:)) va vine sa credeti?
a vrut chiar sa o pupe, haideti nu ma omorati dragi fani bieber, don't kill me, hai ca m-am dat pe engleza:)) pa:))

23 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Si mare treaba are tot dreptu

| FredFlintstone a răspuns:

devil hahaha amaratelor laughing ase va trebuie tongue

| anqutsel a răspuns:

raised eyebrows... Mie mi se pare ca o alege la intamplareraised eyebrows

| Cherry56 a răspuns:

Senzationaaaaaaaaaaaal oh go on

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu sunt fan JB, dar nu cred ca e prima lui prietena.Chiar cred, ca a mai avut n partenere pana acum si ca umbla cu mai multe deodata.Nici el nu cred ca stie cu cate e combinat.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Tampitlaughing
rolling on the floor
Nascut prematurlaughing

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu ma pot declara fun Justin Bieber, dar nu pot spune nici ca am ceva cu el pentru ca nu e adevarat.Concertul a fost cat de cat ok, dar mai are mult de lucrat. Faptul ca a ales o fata din public si i-a daruit niste flori mi se pare un gest frumos, absolut in regula; dar fata nu e iubita lui.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sk8 amarate? poate mai amarat esti tu in vocabularul ala al tau frumos, stai linistit nu am pus video-ul pentru mine.nu's fana!

| JustMe a răspuns:

Cred ca o ales la intamplare pe cineva din public. Oricum, nu imi pasa DELOC de idiotul ala de Biberon.
Si astept sa'mi dea toti fanii stupidbatting eyelashessmug

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Fan justin biberon e mata ala e un **** care face playback ca sta masa cu parul langa el

Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Sunt o mare fana a lui`! Si totusi nu cred ca e iubia lui!
Sau chiar daca ma greshesk, si intr-adevar e prietena lui.Nu pot sa cred`! nu vreau sa cred`!sadsadsad

| sweettyyyy a răspuns:

Si nu e copilas`!

| sweettyyyy a răspuns:

Nu e copilas daca ceva. E un baiat fffff...dragutz...ciar nu inteleg dc unii nu-l plac?!
Si nu cred ca aceasta e iubita lui!
Imposibillllllll!

Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.si nu a vrut so pupe. a fost o imbratisare.si daca vroia sa o pupe apui nu o facea in public!
Parerea mea!happy

| sweettyyyy a răspuns:

Mhn24--->Da ladna...nu mai este pierdut nimic`!

| sweettyyyy a răspuns:

Mhn24--->Nuti fa atitea griji`!

| alexia98 a răspuns:

Nu e iubita lui,:p. era ziua ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu ai:p.se alege o fata pentru melodia aceea :p asa face in toate concertele

| Elyy_1788 a răspuns:

Fratee...
laughing
de cand e asta?!
laughing
de acum 2000
de ani?!?laughing
stiu ca acum e singurlaughing!

| Elyy_1788 a răspuns:

Daaa...
app... tin sa te anunt ca asa face la toate concertelelaughing
Si asa o sa faca si la cel din Romania in Aprilie:X:X:X

| Madaliinaaa a răspuns:

Justin Bieber e enervant big grinlaughing