| MakeMeSmile a întrebat:

Pentru toti iubitori serialului NINI am o veste buna azi se da primul episod din sezonul 2 poate ati mai auzit ca azi incepe eu doar vreau sa fac o fapta buna asa ca la ora 19:30 am sa imi iau pijamalele, punga de popcorn cu unt si am sa vizionez cu zambetul pe buze unul dintre cel mai frumos serial creat vreodata ::X:X: Va doresc vizionare placutabatting eyelashes HAI NINI ::X:X:

10 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Waw... Ninistraight face. Copia feminina a lui J.B.

| NoCharachter a răspuns:

Am facut eu misto? Am zis ca e copia feminina a lui J.B.

| Ađııa a răspuns:

Mi se pare normal sa le placa Nini...
Orice om are gusturile lui.Acum daca tie nu iti place, nu trebuie sa faci misto de ei. tongue

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Super te-ai exprimat @lolol Si eu ador Nini. Ma uit in fiecare seara:X

| Claudia a răspuns:

Ce sa ne cacam

| wendy434 a răspuns:

Stiu si eu sunt o mmmmmmmmm fana a serialului nini si iubesc nini ffffffffffffffffffffffffffffffffffff mult si cum ai spus si tu Hai nnilove struck

| Daria27 a răspuns:

Da dar eu am pierdut 2 episoade si pe youtube le-am vazut pe toate dar in spaniola si le prefer mai mult la tv ca sunt i romana adc st spaniola dar nu in de ajuns stie cineva vreun siteu in romana cu serialul nini? ajutor pls raspundeti-mi dau funtitza

| tladybeauty a răspuns:

Da,darya desene animate

| Juan_7302 a răspuns:

Buna!
sezonul 2 din nini nu revine pentru o sa fie tot sezonul 1 doar le continua de la 61 la 128.
priveste aici http://www.desene-animate-online.net/nini/nini-revine-video_e9c699674.html

| Bianca_4632 a răspuns:

Hmm...cum a zis si AღTom, nu toti avem aceleasi gusturi.