| Rioko a întrebat:

Pentru voi ce inseamna cu adevarat libertatea?
Siii... ce parere aveti despre fetele independente?
si hai acum ca tot incepe scoala cum a fost prima zi?
laughing da stiu, ca azi sunt curioasa tongue

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fete independente? Nu zau. Vrei sa zici fete cu aere de independenta. Femei independete le numeri pe degetele de la o mana cu doua in ghipsoh go on
Ce inseamna sa fi independenta? Sa nu plangi ca o papusa de carpa cand te paraseste broscuta gonflabila.Sa ai destui bani pentru a te intretine, nu subventionata de altii cu portofelul gras.Sa iti ajuti parintii si sa multumesti pentru tot ce au facut pentru tine.Sa ramai modesta
Libertatea inseamna sa gandesti in o mie de directii si sa privesti inspre una singura:spre rasarit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libertatea pentru mine inseamna sa faci ce vrei, la orice ora vrei, cand vrei. Sa fi liber sa faci ce vrei si in plus, sustinut de cei dragi. Despre fetele independentethinking ...Sunt acele fete pe care le admir destul de mult. Ele nu se bazeaza pe cineva pentru a merge mai departe, ci pe propriile lor forte. Nu depind de nimeni si asta este de apreciat. Nu-mi plac acele fete care se bazeaza pe altcineva, genul de fete "intretinute". Cum a fost in prima zi de scoala?hee hee Dragut. Mi-am vazut noii si vechii colegi si unii profi. Chiar si asa, vreau vacantahee hee.

| ixionJR a răspuns:

Priam zi de scaola a fost, naspa rau maine deja ne preda x(.