| eysan a întrebat:

Pentru voi conteaza ca partenerul/a vostru/voastra sa fie bogat/a?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza situatia financiara, chiar daca taicameu imi spune sa ma bag pe fir cu fiica patronului nu imi place de ea si in plus vreau sa plec din strainatate, viitorul meu va fi cu o romanca, care face mancare buna si e harnica.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Banii nu aduc fericirea dar o intretin! nu tin in mod special ca partenerul meu sa fie bogat pentru ca mereu am fost o persoana care nu a depins de nimeni si merg pe principiul ca daca este intelegere si sanatate restul vine de la sine.si u ce crezi ca nu poti fii fericit daca ai avea doar strictul necesar? fundita?

| luciana200972 a răspuns:

Nu. banii nu aduc fericirea...dar o intretin. cand exista dragoste, banii nu mai sunt asa importanti, pana la urma noi facem banii nu ei pe noi.

| coco97 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza asta, conteaza sa ne intelegem si sa ne iubim:X

| Oana_4575 a răspuns:

Pentru mine cel mai important este sa ne intelegem si sa nu ne inselam.conteaza si aspectul fizic dar banii nu sunt necesari intr-o relatie...cred eubig grin

| Coryyyyy a răspuns:

Mmmmmmmm...nu chiar asa de bogat, putin. Dar da as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,conteaza sa ne intelegem si sa existe respect reciproc