| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi phoeobe tonkin este o frumusete rara?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da rolling on the floor Cea mai frumoasa sin tara laughing

| Chocolate a răspuns:

Sh eu is mai frumoasa ca aialaughing

| Farcas a răspuns:

Daarolling on the floor
O frumusete rar intalnitalaughing)
Nu e cine stie ce, e draguta tipa, chiar imi place, dar nimic mai mult.Nu`s inebunita dupa ea.

| alle529 a răspuns:

Sincer NU! Intr`adevar e draguta nu pot sa zic ca nu, da` nici splendida nu`ilaughing

| alle_1861 a răspuns:

Nu, cred ca sunt alte persoane de sute de ori mai frumoase decat ea.

| Razvy197 a răspuns:

E frumoasa. dar nu e cea mai frumoasa din lume

| kitty10 a răspuns:

Salut! Imi place phoebe tonkin, este draguta, dar nu este chiar o frumusete rara.Intr-adevar are farmecul ei dar sunt si alte fete mult mai frumoase decat ea.

| anonim_4603 a răspuns:

Nu