| anonim_4396 a întrebat:

Permiteti-mi sa va amuz putinbig grin: m-am bagat la miss and mister la balul bobocilor si asta fara sa stiu sa dansez. Cat de prost stau?laughingsi daca cumva aveti sa-mi dati niste sfaturi despre ce ar trebui sa faclaughing[dau funda la cel mai bun raspunsbig grin]!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Ai intrat in hora JOACA!laughing))Da si tu din picioare acolo

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

E important ca participi, asa iti vei creste popularitatea in randul fetelor

| PotHed a răspuns:

Orce ai face nu stai intr-un loc o sa arati ca un fraierwinking
imp e sa te simpti bine apoi totul vine de la sine :p

| Deddu a răspuns:

Miscate asa cum simti fa ce simti. simte muzicalove struck

| cosminungureanu a răspuns:

Ar trebui sa te inscrii la dans sau sa te uiti pe internet filme cu dans