| raluca13100 a întrebat:

Persoanele care stiu cine sunt BigBang si 2ne1,ce credeti CL liderul grupuli 2ne1 si G-Dragon au fost cumva iubiti,sunteti fani Skydragon?

Răspuns Câştigător
| powerofasmile a răspuns:

Sunt un skydragon devodat, si nu nu au fost desi contractul de la CEO expira in 2013 in legatura cu relatiile, nu stiu ce sa zic. CL si Gd sunt foarte buni prieteni, insa CL il trateaza ca un adv prieten, insa GD mai mult, ia luat haine, ia daruit inelul lui preferat o ia in brate oriunde oricand si. sta MEREU IN PREAJMA EI, desi sa nu trecem cu vederea perfect guy pentru CL ramane TEDDY, insa sunt sigura ca Gd vede un crush un CL. ^^

1 răspuns:
| xxdrgn a răspuns:

Hello!^^
Nu, nu au fost impreuna. Au fost niste zvonuri, deoarece 2NE1 si BigBang au fost "obligati" sa semneze un contract in 2009, cand s-a infiintat trupa 2NE1, prin care promiteau sa nu intretina relatii intre ei, adica, nu aveau voie sa fie impreuna. Nu cred ca ar fi ei atat de indiferenti la locul de munca incat sa riste sa intre in conflict cu appa YG. Iar din cate am inteles, acest contract expira abia in 2013... dupa, nu stiu ce se va mai intampla. happy
Si ca sa iti raspund si la a doua intrebare, sincera sa fiu, sunt mai mare fan Daragon. ^o^