| rox_6398 a întrebat:

Peste 2 saptamana implinesc 18 ani si nu stiu in ce zi sa`mi fac maju`...sambata sau duminica seara? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

De sambata pana duminica\dancing petreci si tu 2 zile ca doar odata faci 18 ani happy Si plus ca atunci nu o sa iti faca nimeni gura de muzica sau asa [daca ti'o faci acasa sau la curte ceva] Sau de sambata seara pana dimineata duminica ar fi frumossss:X:X:X LA multi ANIIII SA AI TOT CE ITI DORESTI DE LA VIATA SI SA FII IUBITA SI FERICITAAbatting eyelashes! Te pupiccc PETRECERE FRUMOASA si inca o data LA MULTI ANI! big grin

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sambata, ca tu si musafirii tai sa va puteti reface pana luni!

| georginika a răspuns:

La multi ani:*:*
Eu zic sa iti faci ziua sambata si cine stie... poate continua si duminica.sau 3 zile si 3 noptibig grin. Daca o faci duminica lumea nu mai are timp sa`si revina din mahmureala pentru luni la servici.
Distractie placuta :*

| Sara a răspuns:

Sambata big grin sa aiba lumea sa se trege duminika :d. sa nu o inceapa de luni dimineata rupti happy