| MartinnaSosttel a întrebat:

Peste 2 ziele este ziua mea si problema este ca nu stiu ce sa fac.Eu m-am gandit poate un picnic sau doar o simpla petrecere acasa? Va rog raspunsuri dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intereseaza-te cum va fi vremea. Daca va fi frumos si nu va ploua, atunci cred ca ar fi ok sa faci un picnic.
Daca va fi vreme urata, incearca petrecerea.happy
Mie mi-ar fi placut mai mult sa merg la picnic, dar trebuie sa asiguri muzica, mancarea etc.
Distractie placuta si la multi ani!

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. De ce nu incerci ceva rustic? Un restaurant dragut pe malul unui rau.

| andrw1929 a răspuns:

Poti sa iti faci petrecerea in oras

| ONElena11 a răspuns:

Sau poti sa te duci la un pub.